Downloads
Videoclip
HOME Laatste update: 18 oktober 2014

Boekingskantoren

BOEKINGSKANTOREN

 

Jos Cové is te boeken bij bijna alle Boekingskantoren in Nederland en in België

Hieronder volgt een overzicht met alle Artiestenbureaus die Jos de afgelopen jaren hebben geboekt, o.a. met zijn act 'Jos Cové zingt Marco Borsato'.

Dus ook al staat het Boekingskantoor waar u altijd zaken meedoet er niet bij dan kunt u toch contact opnemen met uw eigen vertrouwde kantoor. Als er daarna een boeking volgt dan komt uw Boekingskantoor hieronder ook tussen te staan.

Dus wilt u Jos Cové boeken met zijn act? Neem dan contact op met één van onderstaande Boekingskantoren of met uw eigen Boekingskantoor.

 

 

BEDRIJFSNAAM WEBSITE
Aangenaam Evenementen BV www.aangenaamevenementen.nl
"Adamo" Org.&   Evenementenburo xxx
ADGM Events www.adgm.nl
All Events Group www.alleventsgroup.nl
All-Round Artiestenburo www.muziek-buro.nl
Antré Evenementenorganisatie www.antre.nu
Arjan van Dijk   Muziek-,Theater-en Prod.bur.BV www.arjanvandijk.nl
Arling Events & Media B.V. www.arling.nl
Roelofs Entertainment BV www.henkroelofs.nl
Artiestenburo Rotterdam www.artiestenburorotterdam.nl
Artists4All www.artists4all.be
Art Producties www.artproducties.nl
Asjemenou Entertainment www.asjemenou-entertainment.nl
BaRt Events www.bartevents.nl
Boek-Mij Entertainment www.boekmij.nl
BoMa Entertainment Group www.boma-entertainment.com
Braun Productiez' www.braunproductiez.nl
Buro Precious Mill www.precious-entertain.nl
B&T Productions www.bent.nl
Capiau Projects Events cva www.capiau-projects.com
Chapman B.V. www.chapmanbv.nl
Check List   Evenementenorganisatie www.check-list.nl
Dutch Artists Management xxx
Duynisveld Events www.duynisveld.nl
Organisatiebureau Cum Laude www.cum-laude.be
Easybookings BV www.easybookings.nl
Eeft van der Ende   Entertainment www.eeft.nl
Emilio de Vlam Producties www.emiliodevlam.nl
EPOC Entertainment www.epoc.nl
Exclusief in Brabant www.exclusiefinbrabant.nl
Experience-Island 't Blauwe   Meer www.experience-island.nl
Feestartiesten.nl www.feestartiesten.nl
Foppers in Concert www.foppersinconcert.nl
Fiesta www.fiesta-bv.nl
Force Creations  www.forcecreations.nl
Franck Bierens Entertainment www.franckbierensentertainment.nl
Frans Kas www.franskas.nl
Geels Evenementen www.geels-evenementen.nl
Geerling Evenementen www.geerling-evenementen.nl
Gerritsen Events www.gerritsenevents.nl
GIG World BV www.gigworld.nl
HandEvent www.handevent.nl
H6 Entertainment  www.imitators.be
Happy Music Entertainment www.happymusic.nl
HAYZ Entertainment BV www.hayz.nl
Henri Jansen Evenementen   Service www.jansenevenementen.nl
Holland Entertainment   Management BV www.h-e-m.nl
HT-Creative www.ht-creative.nl
Impressariaat Leo Lintermans www.leolintermans.nl
ITB Entertainment Group BV www.itb-entertainment.com
ITB Entertainment Group BV www.itb-entertainment.com
JB Productions www.jbproductions.nl
JFK-Productions www.jfk-productions.nl
Jive Music Service www.jivemusicservice.nl
Jurgen Jonkers Entertainment www.jurgenjonkers.nl
Karel Van den Broeck BVBA www.kvdb.be
Kavel 7 www.kavel7.nl
La Promesse Entertainmentburo www.lapromesse.nl
Mannen van de Maas BV www.mannenvandemaas.nl
Marlstone Evenementen   Organisaties www.marlstone.nl
Marquis Evenementen &   Entertainment Organisatie www.marquis-evenementen.nl
Men4event Evenementenbureau www.men4event.nl
Mocon Showtechniek www.mocon-showtechniek.nl
More Entertainment www.more-entertainment.nl
Music Events BV www.musicevents.nl
N-Sign Special Event Planning www.n-sign.nl
Ariestenburo Jan Vis  www.janvis.nl
Nijenhoff Producties www.nijenhoff.nl
PartyBookers www.partybookers.nl
Partynet www.partynet.nl
Pennen Party World www.pennenpartyworld.nl
PPC Events www.ppcevents.nl
Prominent Entertainment www.prominententertainment.nl
R&D Entertainment www.rndent.nl
ReCoDin Events www.Recodin.com
René Frijters   Theaterbureau  www.renefrijters.nl
Robco-Events bvba www.robco-events.be
Oase Showburo xxx
Showevents Entertainment www.showevents.nl
Sjeng Verstappen Entertainment www.sjengverstappen.nl
Steam Entertainment www.steam-entertainment.com
Swinging.nl www.swinging.nl
TEGEKMAN.NL www.tegekman.nl
Termeer Entertainment &   Consulting www.termeerentertainment.nl
The Artist Company www.theartistcompany.nl
Theaterbureau   "Carreras-Productions" xxx
Tijs Hofman Management BV www.tijshofman.nl
Topartiest.nl www.topartiest.nl
Update Music & Events www.updatemusic.nl
Van Hoof & Hoof Produkties www.vanhoofprodukties.nl
VdV Kermispromotie BV www.kermispromotie.nl
Vermeer en Meer Producties www.vermeerenmeer.nl
Wings Events B.V.  www.wingsevents.nl
W.U.B. Entertainment www.wub-entertainment.nl
YIM Entertainment www.yim-entertainment.nl
Your Sound www.yoursound.nl

 

 

 

Als u als Boekingskantoor Jos al een keer geboekt heeft maar u staat niet vermeld op bovenstaand lijstje. Stuur dan een mail naar info@joscove.nl en uw naam zult er zo spoedig mogelijk tussen worden gezet met vermelding van uw website.

Mocht een hierboven genoemd boekingskantoor niet meer te vinden zijn dan kan het zijn dat dit kantoor niet meer bestaat of onder een anders naam verder is gaan werken.

 

Naam:*
Adres:
Postcode:
Woonplaats:
Telefoon:
E-mailadres:*
Vragen / Opmerkingen:*
Aanmelden voor nieuwsbrief:
  * verplichte velden